Teljesítési koordinátor

Rohlik

Budapest, HU
  • Job Type: Full-Time
  • Function: Administration
  • Post Date: 06/01/2021
  • Website: www.rohlik.group
  • Company Address: , Prague

About Rohlik

Jsme online supermarket s nejrychlejším doručením ve městě a taky skvělá parta lidí, kteří chtějí našim zákazníkům umožnit jíst a žít lépe. Zajišťujeme prostě boží jídlo a boží službu. Máme stále srdce start-upu a milujeme rychlost. Buďte v tom s námi ;-)

Rohlík.cz, to je
- přes 200 tisíc zákazníků v Praze a Brně -
- sklad v Praze a Brně -
- 200 CNG aut, které rozváží nákupy -
- Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo -
- expanze do Maďarska -
- vymýšlení nových věcí -
- krásné kanceláře v Karlíně -

Job Description

Szereted a pörgős munkát? Akkor nálunk jó helyen jársz.
Munkád során azért leszel felelős, hogy:

  • egyeztess vásárlóinkkal azokban az esetekben, amikor nem tudjuk pontosan azt szállítani nekik, amit megrendeltek
  • rendkívül jól ismerd mind a folyamatainkat, mind pedig a mindenkori választékunkat
  • hatékonyan, empatikusan és eredményesen kommunikálj vásárlóinkkal.

Koho hledáme a co budeš dělat

Feladatod a következőkből fog állni:
  • helyettesítő termék(ek), vagy egyéb megoldások keresése a megrendelő számára esetleges árukészlet hiány esetén;
  • az ügyfelek helyettesítő termék/megoldás igényeinek meghatározása, az események számítógépes rendszerben történő rögzítése; adott esetben a feladat más egységekhez továbbítása;
  • ügyfelek tájékoztatása a szervezet helyettesítő termékeiről, szolgáltatásairól, eljárásairól;
  • tanácsadás, segítségnyújtás termék, szolgáltatás kiválasztásában, információk elérhetőségében;
  • korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése;
  • a feladathoz tartozó napi adminisztrációs feladatok ellátása;
  • az ügyfelek által visszaküldött termékek adminisztrálása, nyomonkövetése, visszatárolása;
  • napi göngyöleg beérkezés kezelése, nyomonkövetése.
A munkavégzés a raktárban történik.

Co od tebe očekáváme

Te vagy a mi emberünk, ha:
  • hasonló munkakörben dolgoztál már,
  • gyorsan átlátsz rendszereket,
  • legalább alapszinten beszélsz angolul (alkalmanként szükséged lesz rá),
  • segítőkész hozzáállásod a kollégák és a vevők számára is értékes,
  • nem okoz problémát a hétvégi és a két műszakos munkavégzés, illetve délelőttös műszaknál a korai kezdés

Na oplátku ti nabízíme

Cserébe ezt ajánljuk neked:
  • modern, felhasználóbarát alkalmazások
  • kiváló, lendületes csapat
  • kiemelkedő bérezés
  • korlátlanul igényelhető szabadnapok